Czy przynajmniej raz w życiu spotkałeś się z sytuacją, kiedy lek w postaci dużej tabletki sprawia ogromny problem z połknięciem jej? Jak radzić sobie w sytuacji kiedy my lub nasz podopieczny ma problem z przełknięciem lekarstwa? 

Rozkruszanie tabletki jednym ze sposobów

Najczęściej spotkaną praktyką domową jest rozkruszanie tabletki na łyżeczce oraz podawanie jej z musem, sokiem, jogurtem. Jeśli częściej musimy wykonywać tę czynność sięgamy po klasyczny, porcelanowy moździerz apteczny, który pozwala na rozkruszenie leku. 

Niestety klasyczny moździerz apteczny wymaga użycia siły fizycznej w celu rozkruszenia leku oraz istnieje duże ryzyko wypadania tabletki z misy moździerza. Wyzwaniem staje się sytuacja kiedy przygotowujemy leki dla wielu podopieczych np. w ośrodkach opieki czy szpitalu. Proces jest męczący, występuje ryzyko zanieczyszczeń leków, utraty części substancji leczniczej oraz inhalacji pyłu substancji przez wykonującego kruszenie. 

Rozwiązaniem powyższych problemu jest innowacyjna i automatyczna kruszarka tabletek Severo 3.1, którą znajdą Państwo w naszej ofercie. Jest urządzeniem sieciowo-akumulatorowym, więc kruszenie może odbywać się również przy łóżku osoby chorej, niezależnie czy znajduje się tam gniazdo zasilające.

Kruszarka Severo pozwala na rozdrobnienie tabletki bezpośrednio w dedykowanym dla pacjenta kieliszku, wciągu 8 sekund.

 

 

Rozkruszanie tabletki jednym ze sposobów

08 lipca 2022

Strona www stworzona przez  starttu.pl

kruszarka tabletek
kruszarka tabletek
kruszarka tabletek, żel do połykania

Kontakt:

tel.: +48 572 015 200

e-mail: biuro@respirea.pl

O nas:

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowanie na potrzeby Klienta.

 

Adres siedziby firmy

Respirea Tomasz Żądło

ul. Fordońska 431/U2

85-790 Bydgoszcz

NIP 645-227-56-55